Kale Parke Prime Line Serisi

Yapı sektöründeki tecrübe ve uzmanlığını, her zevke uygun mekanlar yaratmak ve mağazalarında tüketicilere 360 derece hizmet sunmak amacıyla parke ürün gamına da taşıyan Kale, Prime Line Serisi ile herkesin zevkine uygun dekoru bulabileceği ideal bir

 

laminat parke serisi sunuyor.


Kale Parke’nin uygulama kolaylığı ile pratik çözümler sunan geniş ürün gamı içinde yalın çizgileri ile ön plana çıkan Prime Line Serisi, kullanıldığı her mekanda zevke ve ihtiyaca göre minimal, rustik, klasik ya da modern bir tarz yaratılmasına olanak sağlıyor.  Prime Line Serisi, 1285x192x8mm ölçüsüne sahip kayın, meşe, akçaağaç, kiraz, venge ve merbau renk seçenekleri ile sunuluyor.


Kale Parke Hakkında:

 

Zengin ürün çeşitliği ile Kale Parke kilit sistemi ile döşemede kolaylık sağlarken, kolay temizlenen yapısıyla da tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Rutubete ve neme karşı dayanaklı HDF ve insan sağlığına zarar vermeyen E1 standardına sahip Kale Parke ürünleri zengin biçim ve doku seçenekleriyle, evini çevreye zarar vermeyen ve nitelikli malzemelerle döşemek isteyenlere şık ve kullanıcı dostu çözümler yaratıyor.


Kale Parke markalı ürünlerde kullanılan keresteler yalnızca bilinçli şekilde yönetilen ormanlardan temin ediliyor. Bu sayede hem çevreye hem de kişisel yaşam alanlarına fayda sağlayan Kale Parke, ürün gamıyla, evini çevreye zarar vermeyen ve yenilenebilir malzemelerle döşemek isteyenlere şık ve kullanıcı dostu bir çözüm sunuyor.


Kale Grubu’nun yapıda uyum ve kolaylık stratejisi doğrultusunda tüketicilerle buluşturduğu Kale Parke, farklı fiyat segmentiyle dikkat çekerken, önümüzdeki dönem çalışmalarıyla kaplama malzemeleri sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.